Home

Dorost zahájil přípravu na sezonu

V sobotu 25. ledna se naši dorostenci zúčastnili druhého ročníku halového turnaje v Dolní Lhotě. Kluci se letos poprvé sešli až v kabině před turnajem. Více jak dvouměsíční herní a tréninková pauza na nich však nebyla příliš znát. Úvod turnaje vyšel na výbornou.

V prvním zápase porazili naši mladíci tým Újezdu u Valašských Klobouk 4:1. Druhé vystoupení přineslo remízu 1:1 s Pozlovicemi. Potom si kluci poradili s domácí Dolní Lhotou a Bánovem dvakrát 2:0 a vypadalo to na obhajobu. Ovšem porážka od Jaroslavic 0:2 a Slavičína stejným poměrem rozhodla ve vyrovnané tabulce o našem druhém místě jen díky lepšímu skóre.

I přes nepříznivý závěr, lze hodnotit vystoupení v pozitivní rovině. Kluci zanechali v Dolnolhotské hale dobrý dojem a navíc získali i individuální ocenění. Nejlepším střelcem byl vyhlášen Tomáš Nevařil, který se trefil 5x a nejpřesnějším střelcem Tomáš Malaník, jako jediný se trefil v dovednostní soutěži 3x do malé branky přes celou halu. Je jen škoda, že si pořadatelé, stejně jako loni, nevšimli kdo byl nejlepším gólmanem. Tomáš Hanák obdržel nejméně branek.

Tento víkend mají kluci volno a 9. února začne příprava na novou sezonu v podobě zimního turnaje  v Otrokovicích. Čeká nás pět nedělních zápasů, potom následuje jedno přátelské utkání s Dolní Lhotou a mistrovská sezona a ž do půli června. Celkem tedy kluci odehrají 19 utkání.