Home

Výsledky přípravy dorostu

Dorostenci hrají prestižní zimní fotbalový turnaj na umělé trávě FC Viktorie Otrokovice. Po třech odehraných zápasech mají bilanci jedné výhry a dvou porážek. Soupeřem jsou kvalitní mužstva z krajské soutěže, ale i z divize.

FC VIKTORIA OTROKOVICE : FC RAK PROVODOV 3:2 (2:0)

Branky: Mikel, Mlček

Úvod zápasu jasně patřil domácím. Naši borci, až na pár vyjímek nestíhali v jednotlivých herních činnostech. Postupně však hru mírně vyrovnávali. I tak soupeř využil převahu a dostal se do dvougólového vedení po první půli. Ve druhém poločase přidala Viktorka třetí gól a zdálo se být vše jasné. Naši borci však nedali kůži zadarmo. Postupně jsme přebrali otěže zápasu a měli několik vyložených šancí, avšak gól přinesl až přímí kop kapitána Pavla Mikla z 35-ti metrů, trefený padáčkem přímo do šibenice. Od té chvíle jsme soupeře mačkali jako citron, ale i ty nejvyloženější šance gólem neskončili. Poslední slovo si vzal Dan Mlček, který 5 minut před koncem zápasu snížil na rozdíl jediné branky. Na vyrovnání už však čas nezbyl. Soupeř vyhrál zaslouženě 3:2 jelikož byl dvě třetiny zápasu lepším týmem na hřišti

TJ MALENOVICE : FC RAK PROVODOV 1:3 (1:0)

Branky: Brebis, Mlček, Slovák Michal

Soupeř z Malenovic je po podzimní části bez porážky vedoucí celek krajské soutěže při skóre 58:9. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od počátku se snažili diktovat tempo hry. Měli jsme však úseky, ve kterých jsme přenechávali otěže zápasu soupeři. V polovině první půle zahrály Malenovice roh na krátko a z rohu šestnáctky překvapily našeho brankáře. Do přestávky jsme už nedokázali odpovědět, byť jsme několik slibných šancí na vyrovnání měli. Po pauze jsme zpřesnili kombinaci a nepustili soupeře již do žádné větší šance. Vytvořili jsme si i dostatečnou územní převahu, kterou jsme přetavili v góly. Nejdříve se trefil Tomáš Brebis v 55minutě a vyrovnal skóre, po něm zavěsil v 69 minutě Daniel Mlček, který se výrazně podílel na všech brankách a po jeho nezištné přihrávce, kdy mohl sám zakončit, uzavřel skóre Michal Slovák v 75.

TJ SOKOL MLADCOVÁ : FC RAK PROVODOV 2:0 (1:0)

V prvním zápase jsme se střetli s mužstvem TJ SOKOL MLADCOVÁ hrající krajskou soutěž a tradičně bojující o postup. Vzhledem k úzkému kádru a řádícím nemocem jsme do zápasu nastoupili v 10ti, ale i tak jsme byli důstojným soupeřem a vytvářeli si mírnou převahu. O výsledku rozhodlo nezaviněné zranění v 25 minutě, jediného útočníka Tomáše Malaníka. Sice i v 9ti pracovala defenziva velmi dobře, ale do útoku jsme se dostávali jen sporadicky. Gól jsme inkasovali těsně před přestávkou. I v druhém poločase jsme si vypracovali pár šancí, hlavně z brejků, ale ve finální fázi chyběla rozvaha a přesnost. Soupeř si však nevěděl rady s dobře organizovanou obranou a pojistku vstřelil až v nastaveném čase.