Úvodní menu

Áčko si na závěr přípravy zastřílelo

Posledním přátelským zápasem před startem jarní části, se rozloučili naši muži se zimní přípravou. Odvetné utkání na travnatém tréninkovém hřišti klubu TJ Újezdec, skončilo neuvěřitelným skóre po devadesáti minutách.

Po pětadvaceti minutách bylo skóre 3:0 pro domácí a vše vypadalo naprosto jasně. Na našich borcích byla patrná nechuť do fotbalu. Nutno podotknout, že jsme nastoupili se třemi dorostenci v základní sestavě. V závěru první půle však přišlo probuzení. Začali jsme lépe kombinovat směrem dopředu a vytvořili si i několik šancí, ze kterých rezultovaly do přestávky dva góly a jedna tyč. Po přestávce jsme dokonali obrat na průběžných 3:5 v náš prospěch. Pak jsme se opět ukolébali a soupeř snížil na rozdíl pouhé branky. Ještě jednou jsme na nějaký čas zabrali a rozhodli třemi góly utkání. Avšak soupeř ani za rozhodnutého stavu nedal svou kůži zadarmo a využil dvojího zaváhání našeho brankáře a tím stanovil konečnou podobu nefotbalového výsledku.

Příští víkend mají naši fotbalisti volno na regeneraci a odpočinek a další neděli, tedy 24. března nastoupí v 15:00 k prvnímu jarnímu soutěžnímu utkání na umělé trávě v Rožnově pod Radhoštěm proti místnímu 1. FC Valašský.

TJ ÚJEZDEC TĚŠOV - FC RAK PROVODOV 6:8 (3:2)

Branky: Slončík 3x, Ulman 2x, Hellebrand, Malaník, Gargulák