Úvodní menu

Dorost na závěr turnaje dvě vítězství

Dorostencům skončila první fáze přípravy. V Otrokovickém turnaji Barum Continental cup v závěrečných dvou zápasech porazili divizní Slušovice a o den později i Nedachlebice hrající krajskou soutěž. S bilancí tří výher a dvou porážek obsadili kluci v kvalitně obsazeném turnaji solidní třetí místo. 

FC SLUŠOVICE - FC RAK PROVODOV 0:1 (0:1)

Branka: Mlček

První poločas, ve kterém jsme měli mírně navrch, rozhodlo nedorozumění soupeřovi obrany s brankářem. Tom Brebis vybojoval míč a ze strany malého vápna předložil nabídku Danovi Mlčkovi, a ten neměl problém zakončit do opuštěné branky. V první polovině druhého poločasu naše převaha ještě narostla. Čtyři tutovky jsme však bohorovně spálili a v závěru utkání jsme se třepali o výhru. Nakonec jsme tři body uhájili.

 

TJ NEDACHLEBICE - FC RAK PROVODOV 1:4 (0:2)

Branky: Brebis, Slovák Jan, Mlček, Kučera

V posledním zápase turnaje šlo o konečnou třetí příčku. Po celý zápas jsme určovali tempo hry a dokázali soupeře zatlačit na jeho polovinu. Skóre otevřel po sedmnácti minutách po krásné kolmé přihrávce a sólovém úniku Tom Brebis. Druhý gól přidal v 27 minutě Honza Slovák, který v přípravě nastoupil poprvé po zranění. Po změně stran jsme si zkomplikovali situaci, kdy centrovaný míč soupeře usměrnil hlavou do vlastní branky Jakub Kučera. Soupeř na chvíli získal křídla a začal kousat, avšak fatální chyba jejich brankáře, kdy vyhodil míč na kopačky Dana Mlčka, který ho uklidil do branky, definitivně rozhodla o vítězi zápasu. V závěru ještě Jakub Kučera hlavou, po centru ze strany trefil tu správnou branku a uzavřel skóre na konečných 4:1 v náš prospěch.