Úvodní menu

Smuteční oznámení

S hlubokým zármutkem oznamujeme fotbalové veřejnosti, že zemřel pan Milan Holík, dlouholetý člen našeho klubu a bývalý kapitán áčka.

Milan zemřel ve středu 20.března 2013 ve věku 42 let. Poslední rozloučení se uskuteční v úterý 26. března od 15:30 v Římskokatolickém kostele ve Slušovicích.

Byl odchovancem Slušovické kopané v dobách její největší slávy. Hrával po mnoho let druhou nejvyšší soutěž. V kariéře oblékal mimo jiné dresy Slušovic, Přerova a Zlína měl na svém kontě 132 zápasů druhé ligy a z pozice záložníka vstřelil 21 gólů.

V FC RAK PROVODOV působil od jara 2001 a aktivně pomohl dostat náš klub z okresního přeboru až do přeboru krajského. V našich barvách se velmi výrazně podepsal pod tři postupy, vítězství v krajském přeboru a a zisku tří výher v krajském poháru. Aktivní kariéru ukončil ze zdravotních důvodů, ale i nadále se u týmu angažoval jako asistent trenéra až do konce roku 2012.

 

Fotbalový klub FC RAK PROVODOV vyjadřuje hlubokou soustrast rodině a pozůstalým.