Úvodní menu

Áčko získalo první jarní bod

V sobotním zápase vybojovalo áčko cenou remízu s velmi silnými Viganticemi,  které nastoupily poprvé na jaře v nejsilnější možné sestavě s ex reprezentačním stoperem René Bolfem a hráči s ligovými zkušenostmi Radimem Kučerou a Davidem Mydlem.

FC RAK PROVODOV - TJ VIGANTICE 2:2 (0:1)

Branky: Slončík, Ulman s PK

Zápas jsme začali aktivně a hned v úvodu jme měli velkou šanci, avšak Beňo tváří v tvář golmanovi selhal. Několik dobrých příležitostí si dokázal vytvořit i soupeř a po jedné z nich v závaru před naší brankou viděl rozhodčí faul. Vigantice penaltou nepohrdly. Po několika minutách dal soudce po faulu na Hellebrada šanci kopat penaltu i nám, ale Slončík trefil jen tyč. A tak stav 0:1 vydržel až do poločasu. Po změně stran soupeř využil nesmyslného vyběhnutí brankáře a první jarní body se začaly ztrácet v nedohlednu. Naštěstí po závaru před soupeřovou brankou se nejlépe zorientoval Slončík a snížil na 1:2. V závěru naši borci přitlačili Vigantice k jejich bráně. Po kontaktu míče s rukou obránce jsme měli možnost druhého pokutového kopu v zápase. Tentokrát se k exekuci postavil Ulman a přesnou střelou uzavřel skóre na konečných 2:2.